Diş Beyazlatma

Български English

Diș poliklini    Pirin    Hotel CENNET    Rila    Vidin    Vidin Tarihi

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev    Diș implantlarɪ    Kara Deniz    Diș beyazlatma sistemi "The smile"

Uzun yıllar diş hekimliği geliştirmek ve diş beyazlatma için hasta aracılığıyla teklif çalışıyor. Sebebi daha açık bir renk ile dişlere sahip olmak daha fazla kişi tarafından arzusudur. Beyaz dişler estetik diğerlerinden daha, iyi sağlık ve yüksek sosyal statü göstergesi olan daha iyi algılanmaktadır. Topluluk hakkında sözde Hollywood smile konuşmak - hayır inflamasyon ile sağlıklı bir taç ve son fakat en az değil, daha açık bir renk açıkça düzenlenmiş dişleri. Çok sık mümkün olan en parlak renk koymak için değil hasta ikna yapılan restorasyonlar ile dişlerin rengini seçmek için çağrıda oldu - bu insanların güven için son dönemde beyaz dişlerin ne kadar alakalı varlığını gösterir.

Genel olarak, modern diş beyazlatma sistemleri iki türlüdür: evde kullanım için ve diş cerrahisinde kullanılır. Çamaşır suyu sistemleri hastanın gündüz veya gece evde olduğunu (boks çok gibi) özel yapılmış plastik şeritler halinde uygulanır. Profesyonel beyazlatma sistemleri ofisinde bir kez uygulanır  onlar etkisi 1-2 saat içinde daha çabuk elde edilir.

Bizim diş uygulama ekibi ofis beyazlatma sistemleri için daha fazla tercih bildirim - uygulama. Onlar çok önemli bir avantajı var - aplitsira beyazlatma sistemi profesyonel diş hijyeni uygulanmasından önce. Tarter, plak ve kahve ve sigara nalepite Temizlenmiş. Bu evde bu kadar kolay değil  her zaman jel beyazlatma uygulamaları etkiler kötüleşir dişlerin temizlenmemiş bölümü kalması mümkündür. Ayrıca, profesyonel beyazlatma sistemleri hızlı bir etki elde etmek için izin - bu bilinç aynı anda pek çok şey ile ilgili olduğunda, bugün ilgisiz değildir. Bazen hastalar sadece etkisi kötüleşir beyazlatma jeli ile otobüs koymak unutmayın. Yaklaşan gösterir, önemli kişisel vesilelerle, vb - Ayrıca, çoğu kişi hızlı ulaşmak için canlarını dişlerine beyazlatma tercih balo ve mezuniyet geceleri etrafında beyazlatma hasta sayısı artırılmış (15.05 - 30,05 Her yıl) ve Yeni Yıl çevresinde Örneğin, beyazlatılmış dişler bu yana yaklaşık on yıllık bir süre için, ilginç bir konu gözlemleyin.

Diş Büroları "Dr. Ralev"

Uygulama Adres:

"Lüben Karavelov" No. 9

Plovdiv

BULGARİSTAN

Tel: +359 32 642056

Diş Merkezi Omegadentagrup

Uygulama Adres:

"Şesti septenvɪri" No. 3

Vidin

BULGARİSTAN

Tel:+359 94 600 116

 

Diş polikliğini    Pirin    Hotel CENNET    Rila    Vidin    Vidin Tarihi

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev    Diș implantlarɪ    Kara Deniz    Diș beyazlatma sistemi "The smile" 

Avustralya kotsern SDI üreten - çok fotoğraf sistem Pola ofis diş beyazlatma olgu sunulmuştur mevcuttur. Hidrojen peroksit - Bu sistem pazarlanan en yüksek kotsentratsii biridir. Bütün beyazlatma sistemlerinde etkin madde inorganik madde hidrojen peroksit olduğu. Bazı beyazlatma ürünlerinde karbamidperoksid ekledik - mavi ışık ile ışınlama altında aktive eder ve temel etkenin beyazlatma eylem geliştiren bir madde. Bu beyazlatma sistemi etkileri diş taç izole etmek önemlidir. Bu bir dişeti bariyer plastik kür ışık kullanılarak yapılır bu, sakız ışık ile ışınlanmış olduğu aktarılır ve sertleşir. gibi bir şey son derece hissini - böyle bir aracı dişeti dokusunun kimyasal yanıklara yol açabilir kullanılan etmiyorsa. Dikkatli kullanımı ile sistem ve bu tür komplikasyonlara diş taç daha iyi yalıtım beyazlatma yeterli değildir  eğer hala jel beyazlatma diş eti üzerinde alır küçük bir miktar, bu ve hızlı temizlenir site birkaç saat geçer beyazımsı renkli kalır.

 

 

Resimde aplitsiraniyat beyazlatma jeli görülür bıraktı. Üretici kasten mavi renkli bir - taşıyıcı sistem görülür böylece nerede ve hasardan taç korur. ağartma hangi diş hekimi yorgun gözleri ve genellikle renksiz beyazlatma jelleri o sakız üzerine düşerse görünmez bir çok zorlu çalışma, çünkü bu, ilgisiz değildir.

Ne diş beyazlatma eylem prensibi nedir? Bu erişilebilir bir düzeyde açıklamak için, doğal dişlerin rengini değiştirerek niçin gereklidir. Bu adamın hayatı boyunca meydana devam eden bir süreçtir. emaye prizmalar arasında renkleri infiltrasyonu nedeniyle. Renkler yiyecek ve içeceklerin bileşiminde her yerde - kahve, siyah çay, kırmızı şarap ve çikolata özellikle bu konuda agresif. Bu diğer birçok ürün neden olabilir diş boyanması Ayrıca: kek için meyve suları (yaban mersini, frenk üzümü, vb), şekerleme renkler, bazı bitkisel ekstreler (sumak), reçel, püreler ve ne değildir. Gıda endüstrisinde gıda kalitesini artırmak için organik kimya dayanıyor son zamanlarda giderek daha vardır.

Hidrojen peroksit diş beyazlatma için emaye prizmalar ve çözünür renkler de mevcuttur arasında nüfuz eder. koyu renk nedeni renklerin daha fazla miktar - koyu diş bir hasta, daha agresif onlara hareket olması gerekir. Böyle durumlarda, biraz daha uzun süre dişler üzerinde jel bırakarak, böylece de daha etkin bir renk elde etmeyi başardı. hidrojen peroksit yüksek konsantrasyon ile sistem beyazlatma uygulaması için endikasyon vardır.

D beyazlatma olarak orada bazı kontrendikasyonları vardır ön dişlerde sonuçlar trudnopredvidimi üzerinde protetik olan hastalarda. Diş dokusu ve beyazlatılmış ve kron ve dolgular ve bu nedenle renk farkı elde edebildi. Gerekirse, iadesi yerine kısa bir süre (ideal yaklaşık iki hafta) ve ancak ondan sonra yeni kron ve dolgular çekmek için bekliyor, ilk beyazlatılmış dişler için en iyisidir. Neden beyazlatma sistemleri artık etkisi  manipülasyon açık alanlarda mezhduprizmenite sonra bile, renkleri ayrılır ve dişlerinizi daha çamaşır suyu. Bu süreçte çoğu üretici göre en iyi sonuç elde etmek için yaklaşık iki hafta beklemek zorunda olduğunu, ancak ilk 72 saat içinde çoğunlukla gerçekleşir

Plovdiv - 200 BGN ofiste tek bir beyazlatma için diş hekimi muayenehanesinde Dr Ralev içinde diş beyazlatma Maliyeti

Vidin - Diş Merkezi Omegadentagrup içinde diş beyazlatma Maliyet ofisinde tek bir beyazlatma için 80 BGN

 

 

Fotoğrafları aşağıda Spectrum Diş sistem ContrastAM Amerikan üretici beyazlatma diş beyazlatma klinik vaka gösteriyor. Bu yeni kayıtlı şirketlerden Ralev Diş Corp Bulgar pazarında piyasaya sürüldü ilk ürünüydü. Söz konusu prosedür geçmesi ilk hasta zamanda klinikte çalışmaya gelen diş hekimliği öğrencisi oldu. Her şey son derece ekibimiz için heyecan vericiydi: biz ülke çapında tüm meslektaşlarımıza sunmak niyetinde dünya çapında yarım bir şey satın almıştı, biz 2007 yılında Dubai Emirliği'nde DYY Kongresi sırasında üretici ile irtibata geçti. Birkaç ay sonra ve diş malzemelerinin ilk doğrudan ithalat tamamladı hemen tam denemeleri için ürün tabi. Avustralya - biz SDI ve beyazlatma sistemi Pola ofisi ile sadece klinik deneyim yaşadım kadar sonuç elde oldukça iyiydi. Hemen ilk ticaret ortağı olan ürünün faydalarını takdir - Bir şırınga beyazlatma jeli iki bileşenden oranı doğru edecek şekilde inşa edilmiş; dişeti bariyer öncesi diş taç kurutulmuş mükemmel yapışma, çok homojen ve katı oldu biz pre-mix toz ve sıvı dek kullanılan Pola Ofis, bir sürümünde. Ilişkilerinin bir sonucu olarak, veya çok ince kıvam elde kalın, diş hekimi göz düzeltmek zorunda kaldı. Diș beyazlatma çok kalın beyazlatma jeli etkisi olarak iyi değilse, çok beyazlatma jeli nadir, ancak mükemmel jel hastanın ağzından koştu ve dişeti ve ağız mukozasında nakit başladı. Tüm bu sistem ContrastAM de önlenir.

Diş polikliğini    Pirin    Hotel CENNET    Rila    Vidin    Vidin Tarihi

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev    Diș implantlarɪ    Kara Deniz    Diș beyazlatma sistemi "The smile"